Milan-Juve, bianconeri, prowadzony przez Federico Chiesę, wygrał

Fitness i sport, włoskie gwiazdy

Plik Mediolan pozostaje na pierwszym miejscu w tabeli Juventus nadal startuje w Scudetto. To są dwie pewniki, które pozostają pod koniec wyzwania San Siro z 6 stycznia.

Pomimo pierwszej porażki w sezonie, zespół Pioli nadal obserwuje wszystkich od góry do dołu, dzięki Porażka Interu w Marassi z Sampdorią. Finał 3-1, w którym bianconeri wygrał jednego z wielkich klasyków włoskiej piłki nożnej, pozwala trenerowi JuventusuAndrea Pirlo (poniżej), aby nadal zachować plik dziesiąte z rzędu mistrzostwa.

Błędy sędziego w meczu Milan-Juve

Charakterystyczny mecz - drugi Graziano Cesari - nawet licznymi błędy arbitrażowe. „Moviolista” z Pilny na Italia 1 nie udziela zniżek dyrektorowi wyścigu Irrati. Według Cesariego sędzia powinien anulować gola Milanu Davide Calabria. Mało tego: powinien był przyznać rzut karny drużynie Pioliego za faul popełniony przez Rabiot kosztem Diaz w czwartej minucie regeneracji.

Obelgi w przerwie

Wydaje się, że oprócz błędów sędziego wszystko wydarzyło się w przerwie. Zawsze Naciskając odbudował "Grzeczna" wymiana słów pomiędzy Chiesą, Andreą Pirlo i sędzią Massimiliano Irrati po gwizdku na koniec pierwszej połowy.

Chiesa zarzuciła sędziemu obrażając go ("Źle mi odpowiedziałeś, wysłałeś mi aff …, trzeba okazywać szacunek ”, powtarzając tę koncepcję kilka razy) z sędzią, który bronił się, zaprzeczając, że to zrobił („ Kto ci źle odpowiedział? ”). Potem też poszedł Pirlo. Najpierw próbował uspokoić swojego gracza Chiesa („Wiara, odejdź ”), po czym zwrócił się do Irrati, prosząc go o opowiedzenie o pierwszym golu Milanu, który odpowiedział, że „to normalne starcie w meczu”.

Pod Stefano Pioli, Trener Milan.

Milan-Juve, nieścisłości VAR

Co więcej, gra charakteryzowała się jednym seria nieścisłości VAR. Błędy wskazywane przez Cesariego pozostają, ale pozostają - przede wszystkim - błędami magic użytkownika Federico Chiesa. W wieczór, kiedy najbardziej oczekiwane gwiazdy lub były nieobecne - oczywiście rozmawiamy Ibrahimovic - albo nie świeciły - Cristiano Ronaldo - napastnik Juventusu oświetlił piłkarską drabinkę.

Syn sztuki - jego ojciec Enrico wypadł dobrze 138 goli w Serie A i był 17 razy niebieski - 23-letni Federico pokazał na najważniejszej scenie umiejętności, które uczyniły go jednym z najlepszych stałe punkty drużyny narodowej Roberto Manciniego. Bramka z prawej, bramka z lewej, walory techniczne połączone z niemal niezrównaną łatwością biegu.

11 czerwca na Olimpico w Rzymie reprezentacja zadebiutuje na Europejczycy przeciwko Turcji. Tego wieczoru nie tylko kibice Juventusu będą kibicować Federico, on tam będzie całe Włochy.